Liga's

Liga’s aangesloten bij de Vlaamse Zaalvoetbalbond zijn onafhankelijke zaalvoetbalverenigingen die zaalvoetbalcompetitie inrichten (meestal op één locatie). Deze liga’s genieten tal van voordelen via de VZVB zoals aanduiding scheidsrechters, verzekering, advies, kalenderprogramma etc. Momenteel zijn er in gans Vlaanderen liga’s aanwezig die in totaal 477 ploegen behartigen.

Klik op de provincies voor uitslagen en rangschikkingen

 

Provincie Liga Verantwoordelijke E-mail Telefoon
VBR LVZM vzw Wim Vanaerschodt competitieleider@lvzm.be 0479/28.38.04
VBR Liga Keerbergen Jurgen Grauwels jurgen@zilverpunt.be 0486/47.52.21
VBR Liga Kozvo Christ Smets christiaan.smets2@telenet.be 0472/35.09.29
VBR Liga Groot Zemst Rudi Vanderaerschot  voorzitter@ligazemst.be 0498/74.22.23
VBR Liga De Mol Marc Delise delise.bvba@telenet.be 0475/64.70.29
         
OVL Hamse Liga Eddy Hofenboom dewuiten@skynet.be 052/47.08.57
OVL Lokerse Liga Jappe Kesteleyn jappe.kesteleyn@lokeren.be 09/340.50.82
         
ANT Rupel Liga Lief Belmans lief.belmans@vlaamsezaalvoetbalbond.com 0475/40.12.63
ANT Duffelse Zaalvoetbal Liga Hugo Van Winckel hugo.vanwinckel@telenet.com 0477/79.00.05
         
WVL De Pluimen Diksmuide Kurt Notredame kurt.notredaeme@telenet.be 0479/49.73.94
WVL St-Laureins Randal De Keyzer randal.dekeyzer@telenet.be 0486/65.07.84
WVL De Berken Kleit Ludwig Lameire lameirel@hotmail.com 0477/65.73.21
WVL De Wankaarde Staden Koen Van Coillie

koen.vancoillie@edpnet.be

0479/22.52.87
         
LIM Liga Riemst Ronny Dirkx dirkxronny@gmail.com 0497/32.01.99
LIM JES Liga Sint-Truiden Jenaer Lutgarde lutgarde.jenaer@sint-truiden.be /
LIM Bilzerse Zaalvoetbal Liga Rudy Mercken rudy.mercken@bilzen.be 0477/60.67.82
LIM Minivoc Alken Danny Jeuris danny.jeuris@telenet.be 0475/36.64.00

 

"Spelers actief in de provinciale, Vlaamse of nationale competitie mogen ook aangesloten zijn bij meerdere liga’s"